> PRACA > Ustroń

Kelner/Kelnerka – Praca w Ustroniu w Ustroń, Śląskie sprżedam

Opis stanowiska: Obsługa klienta w restauracji Domu wczasowego Dbanie o jakość obsługi, Utrzymanie pozytywnych relacji z klientami, Przyjmowanie i realizowanie zamówień Współpracą z pracownikami Kuchni Wymagania: Komunikatywność Umiejętność pracy w zespole Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia Oferujemy: Pracę na podstawie umowy o prace. Elastyczne godziny pracy - Grafik dostosowany do Twoich potrzeb Przyjazną atmosferę pracy Atrakcyjne zarobki wypłacane na czas, Możliwość zakwaterowania w obiekcie. benefity: opieka medyczna, pakiety sportowe, zniżki w sklepach sieciowych i na bilety do kina. Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami. Numer referencyjny: KDW/2019/BSB

Detale ogłoszenia: Kelner/Kelnerka – Praca w Ustroniu
Sprzedawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŚląskie
Miasto:Ustroń